Grupa Martruck

Grupa Martruck to powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy branży motoryzacyjnej i transportowej. Są to firmy o różnym statusie prawnym zlokalizowane na terenie miasta Bielska-Białej i okolicy.

Misją Grupy Martruck jest kompleksowa, perfekcyjna i maksymalnie dopasowana do potrzeb klienta obsługa wszystkich pojazdów użytkowych i innych środków transportowych za atrakcyjną cenę.

Zakres naszych działań jest szeroki, począwszy od doradzenia klientowi typu podwozia, zabudowy i przyczepy/naczepy aż do znalezienia rozwiązania najkorzystniejszego ekonomicznie. W niektórych wypadkach jest to pojazd nowy, w innych używany, ważne są wyliczenia różnic w kosztach eksploatacji dla pojazdów nowych i używanych. Klient może zakupić lub wynająć dowolny zespół pojazdów (podwozie + zabudowa + przyczepa/naczepa) nowych, testowych lub starszych, używanych. Pojazdy są oferowane z pełną obsługą serwisową (bieżącą oraz powypadkową) z finansowaniem, pojazdem zastępczym. Ostatecznie klient oddaje pojazdy i za dopłatą, otrzymuje nowsze z pełną obsługą oraz gwarancją odkupu po latach. Specjalizujemy się w obsłudze firm branży spożywczej, najczęstsze podwozia to MAN, VW oraz Mercedes-Benz, zabudowy Igloocar, agregaty chłodzące TK lub Carrier natomiast przyczepy / naczepy najczęściej marka Krone. Ponadto firmy Grupy Martruck zajmują się transportem krajowym i międzynarodowym. W najbliższym czasie oferta będzie powiększona o maszyny budowlane i wózki widłowe.

Grupa Martruck jest kierowana przez Marka Pazurkiewicza - związanego od wielu lat z siecią Mercedes-Benz - oraz managerów będących specjalistami w danym obszarze działalności Grupy Martruck. Zarządzający zaczynał w 1994 r. na stanowisku sprzedawcy w Mercedes-Benz Bielsko-Biała. Następnie kilkukrotnie uzyskiwał tytuł najlepszego sprzedawcy pojazdów Mercedes-Benz w Polsce, rozwijał działy sprzedaży pojazdów w różnych salonach dealerskich Mercedes-Benz, jako pierwszy kompletował, sprzedawał oraz służył swoją wiedzą innym w bardzo specjalistycznych pojazdach jak MB SLT (DMCZ 250T). Działalność Grupy Martruck prowadzona jest na terenie Polski oraz krajów sąsiednich. Jesteśmy otwarci na dalszy rozwój i tworzenie nowych podmiotów gospodarczych zgodnie z wyznaczonymi celami.