Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Szanowni Państwo,


     Jest mi niezmiernie miło pogratulować Państwu nominacji Firmy MARTRUCK SP Z O O do Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej. Wyróżnieni certyfikatem odznaczają się, danymi finansowymi dającymi gwarancję na wysokim poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.
     Dun and Bradstreet wiodąca na rynku międzynarodowa wywiadownia gospodarcza nagradza firmy wiarygodne biznesowo. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

     Do grona uhonorowanych należą wyłącznie firmy o najwyższej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Uczestnik programu, któremu został przyznany certyfikat ma prawo do posługiwania się informacją o przyznanym wyróżnieniu w oficjalnych informacjach, wszelkich kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym umieszczania informacji o jego przyznaniu na wizytówkach, papierze firmowym, stronie internetowej.